Hostel Legnica
Twoja Pierwsza wizyta?
Zadzwoń i dowiedz się więcej...

kom1. +48 530 707 167

kom2. + 48 603 943 864
Strona głowna
Oferta
Galeria
Cennik
Regulamin
Kontakt
Wi-Fi Kolorowa
Dancingi w Legnicy
Restauracja Kolorowa
WITAMY

SERDECZNIE WITAMY W HOSTELU ''KOLOROWA''


Hostel Kolorowa to nowowyremontowany obiekt, usytuowany w ścisłym centrum Legnicy - ok. 200 m od głównego deptaka w Rynku. W sąsiedztwie znajduje się Legnickie Centrum Kultury z siedzibą w zabytkowej XIII wiecznej Akademii Rycerskiej, Katedra Świętych Apostołów Piotra i Pawła, o której wzmiankowano już w XIII w.z licznymi epitafiami, renesansową amboną i barokowym ołtarzem a także Teatr im. Heleny Modrzejewskiej. To szczególne miejsce dla tych, którzy pragną skorzystać z rozrywek i atrakcji znajdujących się w Legnicy.

Estetyczne pokoje uzupełniają stylowe wnętrza sali restauracyjnej . Każdy detal dobrany jest tu ze szczególna starannością, z zachowaniem dobrego smaku, tak, aby każdy gość mógł czuć się swobodnie oraz cieszyć się wyjątkową, rodzinną atmosferą.

Dodatkowo na naszych gości czeka tradycyjna polska kuchnia serwowana w Restauracji Kolorowa. Nasi kucharze, korzystając ze sprawdzonych tradycyjnych receptur przygotują dla Państwa prawdziwą ucztę dla poniebienia.

Zapraszamy wszystkich, którzy poszukują wygodnego i taniego noclegu w pięknym i wartym zwiedzania mieśćie LEGNICA - wszystkich studentów, podróżników, grupy przyjaciół a także rodziny z dziećmi.