Hostel Legnica
Twoja Pierwsza wizyta?
Zadzwoń i dowiedz się więcej...

kom1. +48 530 707 167

kom2. + 48 603 943 864
Strona głowna
Oferta
Galeria
Cennik
Regulamin
Kontakt
Wi-Fi Kolorowa
Dancingi w Legnicy
Restauracja Kolorowa
ZARZĄDZAJĄCY HOSTELEM ''KOLOROWA'' BĘDA WDZIĘCZNI ZA WSPÓŁPRACĘ W PRZESTRZEGANIU REGULAMINU,KTÓRY MA SŁUŻYC ZAPEWNIENIU SPOKOJU I BEZPIECZEŃSTWA POBYTU WSZYSKICH NASZYCH GOŚCI. ZAKWATEROWANIE W HOSTELU KOLOROWA NASTĘPUJE W MOMENCIE UREGULOWANIA CAŁKOWITEJ NALEŻNOŚCI ZA POBYT ,CZYLI NAJPÓŹNIEJ W MOMENCIE OTRZYMANIA KLUCZY DO POKOJU,JEST RÓWNOZNAWCZE Z AKCEPTACJĄ NASZEGO REGULAMINU,KTÓRY OPRÓCZ STRONY INTERNETOWEJ JEST DOSTĘPNY W KAŻDYM Z POKOI.
REGULAMIN
1.POKOJE/ŁÓŻKA W HOSTELU WYNAJMOWANE SĄ NA DOBY HOTELOWE.
2.DOBA HOSTELOWA ROZPOCZYNA SIĘ OD GODZINY 14:00 I TRWA DO GODZINY 11:00 DO TEGO CZASU POKÓJ POWINIEN być ZWOLNIONY,A KLUCZ ZWRÓCONY.
3.JEŚLI GOŚC NIE OKREŚLIŁ CZASU POBYTU ,PRZYJMUJE SIĘ ,ŻE REZERWACJA OBEJMUJE JEDNĄ DOBĘ.
4.ŻYCZENIE PRZEDŁUŻENIA POBYTU POZA OKRES WSKAZANY W REZERWACJI LUB W DNIU PRZYBYCIA,GOŚC HOSTELU POWINIEN ZGŁOSIC DO GODZINY 10:00 DNIA ,W KTÓRYM UPŁYWA TERMIN NAJMU POKOJU/ŁÓŻKA.HOSTEL UWZGLĘDNIA ŻYCZENIAPRZEDŁUŻENIA POBYTU W MIARĘ POSIADANIA WOLNYCH MIEJSC.
5.HOSTEL NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA UTRATĘ LUB USZKODZENIE RZECZY WNIESIONYCH PRZEZ KORZYSTAJĄCYCH Z JEGO USŁUG W ZAKRESIE OKREŚLONYM PRZEPISAMI ART.846-849 KODEKSU CYWILNEGO,O ILE STRONY NIE UZGODNIŁY INACZEJ.
6.GOŚC HOSTELU PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚC MATERIALNĄ ZA WSZELKIEGO RODZAJU USZKODZENIA LUB ZNISZCZENIA PRZEDMIOTÓW WYPOSARZENIA I URZADZEŃ TECHNICZNYCH HOSTELU POWSTAŁYCH Z JEGO WINY LUB Z WINY ODWIEDZAJĄCYCH GO OSÓB.
7.GOSC HOSTELU NIE MOŻE PRZEKAZYWAC POKOJU OSOBOM TRZECIM.
8.OSOBY NIE ZAMELDOWANEW HOSTELU MOGĄ PRZEBYWAC W POKOJU HOSTELOWYM OD GODZINY 07:00 DO GODZINY 22:00.
9.W HOSTELU OBOWIĄZUJE ZACHOWANIE CISZY OD GODZINY 22:00 DO GODZINY 07:00.
10.ZE WZGLĘDU NA BEZPIECZEŃSTWO PRZECIWPOŻAROWE ZABRONIONE JEST UŻYWANIE W POKOJACH GRZAŁEK,ŻELAZEK ELEKTRYCZNYCH I INNYCH TEGO TYPU URZADZEŃ NIE STANOWIĄCYCH WYPOSAŻENIE POKOJU HOSTELOWEGO.
11.NA TERENIE HOSTELU OBOWIĄZUJE BEWZGLĘDNY ZAKAZ PALENIA TYTONIU.
12.HOSTEL MOŻE ODMÓWIC ZAKWATEROWANIA LUB TEŻ WYKWATEROWAC W TRAKCIE TWAJĄCEGO POBYTU GOŚCIA,KTÓREGO ZACHOWANIE NARUSZYŁO REGULAMIN HOSTELU LUBW INNY SPOSÓB NARUSZAŁO REGUŁY WSPÓŁŻYCIA SPOŁECZNEGO.NALEŻNOŚC ZA POBYT NIE PODLEGA WÓWCZAS ZWROTOWI.
13.W CENĘ WYNAJMU POKOJU WLICZONE SĄ :
a)pościel,
b)ręcznik
c)dostęp do bezprzewodowego Internetu
14.GOŚCIE MAJĄ PRAWO DO SKŁADANIA REKLAMACJI W PRZYPADKU ZAUWAŻANIA UCHYBIEŃ W JAKOŚCI ŚWIADCZONYCH USŁUG.WSZELKIE REKLAMACJE PRZYJMUJE OBSŁUGA HOSTELU.

ŻYCZYMY PAŃSTWU MIŁEGO POBYTU ORAZ ZAPRASZAMY DO PONOWNEGO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG.
KIEROWNICTWO HOSTELU ''KOLOROWA'' LEGNICA
TEL. +48 530 707 167