Polska kuchnia i domowa atmosfera

Doskonałe miejsce na spotkania

Restauracja Kolorowa

Restauracja Kolorowa powraca do najlepszych tradycji polskiej kuchni i domowej atmosfery. Wystrój nawiązuje do nastrojowych wnętrz kojarzonych z ciepłem rodzinnego ogniska.
Jest doskonałym miejscem na spotkania w gronie bliskich i przyjaciół, turystom przybliża natomiast typową polską gościnność.
Restauracja oferuje ponad 200 miejsc, 5 odrębnych sal, w tym salę VIP. Z powodzeniem można tu świętować weselne uroczystości dla licznych gości, ale również znaleźć odosobniony zakątek na bardziej kameralne spotkania.
Budynek, w którym mieści się Kolorowa jest miejscem z tradycją dobrej kuchni. W poprzednich latach „Kolorowej” stołowali się i przebywali pracownicy resortu MSW. Aktualnie jest tu restauracja, która podjęła próbę nawiązania do najświetniejszych dokonań polskiej kuchni. Dobrze znane dania współcześni kucharze doprowadzili do perfekcji.
Zachęcamy do przetestowania jadłospisu, gdzie figurują pyszne polskie tradycyjne potrawy w bardzo przystępnych cenach Polecamy domowe obiady w formie miesięcznego abonamentu / 10,50zł -zupa,II danie,napój/